Expo

Bizzcom s.r.o.

Automatizácia, robotizácia, výroba a montáž, poradenstvo, servis

bizzcom 900x900
V našom Bizzcom stánku sa počas INOFESTu 2024 môžete stretnúť s inovatívnymi technológiami. Tomáš Rudnický vám priblíži AR/VR technológiu, rozšírenú a virtuálnu realitu, ktorá môže zefektívniť a zjednodušiť vaše výrobné procesy, priamo na vlastnej koži. Okrem toho vám Jaroslav Dzuba predstaví memristorovú dosku, ktorá prináša nové možnosti v priemyselných aplikáciách. Použitie memristorovej technológie môže výrazne zlepšiť výkonnosť a energetickú efektivitu výpočtov. Memristorové štruktúry je tak možné použiť v aplikáciách pre skvalitnenie a zrýchlenie výroby, napríklad aj v kombinácii s umelou inteligenciou.
Viac informácií o vystavovateľovi
jaroslav dzuba
Projektový manažér

Jaroslav Dzuba

tomáš rudnický
Key Account Manager

Tomáš Rudnický

H2GP Slovakia

Vodíkové autá

logo
OZ H2GP Slovakia síce vzniklo len nedávno, ale my ako nadšenci zelenej energie sa programu H2GP venujeme dlhodobo. Tak ako celosvetovo, aj na Slovensku je potrebné vyučovať pomocou konceptu STEAM*, na ktorom sú programy H2GP založené.  Program H2GP PRO je určený pre študentov stredných škôl – ide o RC modely áut v mierke 1:10 poháňané vodíkom. Študenti vďaka danému programu získavajú znalosti o vede, technológii a obnoviteľnej energii. Tento program ide hlbšie do problematiky STEAM. Vyvrcholením projektu H2GP PRO sú samotné vytrvalostné 6- hodinové preteky.
Viac informácií o vystavovateľovi
Braňo Hlinka
Director of H2GP Programs Slovakia

Branislav Hlinka

erika czingel1
Coordinator of H2GP Programs Slovakia

Erika Czingel

SHAVAN BIKE (Project M1 s.r.o.)

výroba a montáž rastúcich, skladacích a farbu meniacich bicyklov.

logo sharvan black.png
1. Bicykel, ktorý rastie Bicykel môžete zdielať so svojími deťmi, či priateľmi bez ohľadu na výšku či váhu. Rám a riadidlá sa dajú jednoducho prispôsobiť výške, takže na ňom môže jazdiť dieťa od 7 rokov, ale aj dospelý človek. 2. Možnosť meniť farbu rámu Do niekoľkých minút dokážete zmeniť výzor bicykla podľa vášho želania. Prispôsobte farbu módnym trendom alebo firemným farbám. 3. Jednoduché skladanie Naše bicykle sa jednoducho, rýchlo skladajú a preto sú vhodné pre každého – či už si ho potrebujete previesť autom, alebo uložiť v kancelárií. 4. Vyrobené na Slovensku Vývoj, výroba komponentov a montáž našich bicyklov je rýdzo slovenská. Na trhu pôsobíme už viac ako 33 rokov.
Viac informácií o vystavovateľovi
dušan mandulak
CEO

Dušan Manduľák

Hronček & Partners

Advokátska kancelária

hroncek 900x900
Silný partner na trhu právnych služieb V rámci INOFEST-u poskytuje táto advokátska kancelária pre registrovaných účastníkov bezplatné 30 minútové právne konzultácie, na ktoré sa môžete po zakúpení vstupenky zaregistrovať aj vy. Či bude konzultovať Váš aktuálny právny problém alebo to bude váš budúci obchodný a biznisový zámer, právnici a advokáti z Hronček & Partners sú Vám k dispozícií pomôcť.
Viac informácií o vystavovateľovi
hronček
Zakladajúci advokát

Róbert Hronček

SPINBOTICS

Robotika

spinbotics e1686919942800.png
Myslíte, že automatizícia je len pre tých, ktorí sa jej rozumejú alebo si ju môžu dovoliť? Dovoľte nám predstaviť Vám revolucionára, disruptora, vyzývateľa. No skrátka, prvého robotického pracovníka, ktorý prináša okamžité ROI, zlepšuje morálku a prináša úsmev nielen jeho majiteľom, ale aj jeho kolegom. V našom stánku spoznáte Spinbota v sviežej aplikácii, kde zaujme pozíciu obsluhy lepiaceho stroja – neváhajte a príďte s nami pokecať a odnesiete si nielen fajn zážitok, ale aj niečo viac. No a tiež spoznáte Spinbota v roli kameramana, ktorý Vám spraví pravý Hollywoodsky snímok ako z červeného koberca. A pre tých, ktorí sa s ním budú chcieť zoznámiť dôvernejšie máme nachystaný aj workshop. Tešíme sa na Vás
Viac informácií o vystavovateľovi
peter ttáč spinbotics
CEO

Peter Tkáč

blazek
CMO

Michal Blažek

1683102719133 (1)

Sales Manager

Štefan Gál

STUBA/ EIT Manufacturing Hub Slovakia

Projektová činnosť

eit hub new 900x900
V roku 2019 STUBA získala projekt na podporu HUBu na Slovensku a jeho činnosť sa začala 1. 1. 2020. Cieľom HUBu je podporovať spoluprácu akademického sektora, firiem a výskumných organizácií, čo je vlastne zmyslom celého EIT – európskeho inovačného a technologického inštitútu, podporovať spoluprácu tzv. znalostného trojuholníka. Zapájame sa do otvorených výziev, súťaží alebo cien, ktoré EIT Manufacturing zverejňuje a tak získavame nielen financovanie ale aj podporujeme inovácie, konkurencie schopnosť a snažíme sa prispieť k zlepšeniu ekonomiky.
Viac informácií o vystavovateľovi
peter cuninka
Director

Peter Cuninka

TOMARCO s.r.o.

Weby, Automatizácie a AI

tomarco tomarco horizontal color
Počas INOFESTu 2024 nás môžete nájsť v stánku, kde vám veľmi radi ukážeme, ako môžete zjednodušiť svoje firemné procesy pomocou no-code a low-code nástrojov. Taktiež budete mať možnosť pozrieť sa na reálne príklady z praxe. Ukážeme vám ako sme pomohli našim klientom, ak ako môžeme pomôcť aj vám.
Viac informácií o vystavovateľovi
tomas martincok email podpis
CEO

Tomáš Martinčok

1593587115680
Web Developer

Štefan Kubala

BALTEUS spol. s r.o.

Consulting – podpora Inovácií

balteus logo velke
Podporujeme etabláciu Slovenských inovátorov v grantových schémach typu HORIZON Europe / EIT -´European institute of technology´ a pod., ktoré predstavujú „celo-Európske“ grantové schémy. Takto inovátori získavajú konkurenčnú výhodu v systematickom čerpaní grantov pre rozvoj svojich inovácií. Táto konkurenčná výhoda sa dá prirovnať k vstupu na nové trhy. Zároveň v BALTEUSe pomáhame budovať Slovenský inovačný ekosystému a aj preto sme členmi INOVATO. Na INOFESTE 2024 budeme prezentovať case-stupy získania a využívania takejto konkurenčnej výhody.
Viac informácií o vystavovateľovi
matej novotny balteus inofest23 e1683915186399.jpg
CEO

Matej Novotný

michal patúš
Senior project manager

Michal Patúš

balteus.sk o nas boris

Senior project manager

Boris Gerok

eRobots s.r.o

(nielen) priemyselná 3D tlač

logo erobots
Na EXPO sa môžete tešiť na prezentáciu našich produktov a technológií. Naše 3D výtvory budú stáť v popredí našej výstavnej plochy. Ukážeme vám 3D tlačený model robotickeho zariadenia na environmentálne merania, ktorý sme vytvorili pre jedného z našich zákazníkov. Zariadenie na meranie netesnosti plochých striech, zložené z mnohých 3D tlačených komponentov, vám zase predstaví, že 3D tlač nie je len o prototypovaní, ale jej výsledky môžu slúžiť aj v koncových aplikáciách a sériovej výrobe. Nebude chýbať ani kompaktná verzia zariadenia na meranie netesnosti geomembrán.
Viac informácií o vystavovateľovi
oliverhinca
Head of Sales

Oliver Hinca

katarinakaprinayova
CTO

Katarína Kaprinayová

MeltFlex

Päťosová 3D tlač

meltflex logo
Naša tlačiareň zvládne vytvoriť objekty s pokročilými vnútornými štruktúrami, ako sú dutiny a komplexné kanáliky, ktoré sú prístupné len z určitých uhlov a vyžadujú presné vrstvenie materiálu z rôznych smerov. Taktiež dokáže efektívne vytlačiť previsy a mosty bez potreby podporných štruktúr, ktoré by boli nevyhnutné pri klasickej vertikálnej tlači. Chceme aby sa MeltFlex stal vynikajúcou voľbou pre projekty, kde je vyžadovaná vysoká presnosť a komplexnosť.
Viac informácií o vystavovateľovi
matus kolejak (1)
Študent FIIT STU

Matúš Koleják

ŠVEC GROUP

Slovenská strojárska spoločnosť

svecgroup horizont white
Spoločnosť vznikla v roku 1993 a od svojich začiatkov prešla rozsiahlymi zmenami. Stal sa z nej konkurencieschopný podnik orientovaný na zákazníka, ktorému sa snaží poskytovať komplexné služby a technológie zodpovedajúce tejto dobe. Firma dbá na spoľahlivý a kvalifikovaný personál, korektné vzťahy so zákazníkmi, kvalitu svojich výrobkov a služieb, rýchlu reakciu na zmeny a v neposlednom rade na vlastnú sebaobnovu a rast.
Viac informácií o vystavovateľovi
Ľubomír Švec 2023 ff
Majiteľ

Ľubomír Švec

STIMBA

Kolaboratívna robotika

stimba logo 2
Prinášame robotiku bližšie k ľuďom. Sme pripravení čeliť akýmkoľvek výzvam. V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov značky Universal Robots našli riešenia pre mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia sú využívané v rôznych odvetviach priemyslu. Vďaka nášmu prístupu sú často prelomové a inovatívne.
Viac informácií o vystavovateľovi
abielik 1.jpg
Business Partner

Andrej Bielik