Dražba

Vitajte na online dražbe v rámci festivalu inovácií INOFEST 2023!

Máme pre vás jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom umeleckého diela od talentovanej maliarky Evgeniye Zolotarevy. Táto dražba je nielen o kráse umenia, ale tiež o šírení dobra.

Holy joy / akryl na plátne / 2022

Vyvolávacia cena: 500 EUR
Aktuálna cena: 500 EUR

Ukončenie online dražby: 25.9.2023

Dní
Hodín
Minút
16830968

Srdcom dražby je obraz, ktorý spája dokonalé remeslo a hlboký spoločenský význam. Celý výťažok z dražby bude venovaný občianskemu združeniu Dobrý pastier, organizácii, ktorá svojou prácou a nasadením mení životy tých, ktorí potrebujú pomoc a oporu.

Evgeniya Zolotareva, uznávaná a vášnivá maliarka, nám darovala dielo, ktoré nesie jej umeleckú výpoveď. Jej obrazy sú hlbokým vyjadrením emócií a myšlienok. Teraz sa aj vy môžete stať súčasťou tohto umeleckého príbehu.

Okrem samotného obrazu sa úspešný dražiteľ môže tešiť na možnosť osobného stretnutia s maliarkou Evgeniyou Zolotarevou. Táto príležitosť vám umožní spoznať autorku a zoznámiť sa s jej tvorbou.

Pridajte sa k nám na INOFEST 2023 a podporte túto úžasnú iniciatívu spojiť umenie so sociálnym prínosom. Vaša účasť môže mať hlboký vplyv a priniesť pozitívne zmeny tam, kde sú najviac potrebné.

img 0513

Evgeniya Zolotareva

Prečítajte si viac informácií o autorke tohto umeleckého diela.

Svoju ponuku zašlite na adresu info@inovato.sk. Do e-mailu uveďte Meno, priezvisko, adresu, telefonický kontakt a navrhovanú sumu. Do dražby budete záujemca zaradený len po telefonickom potvrdení údajov a garancii ponúknutej sumy.

Evgeniya Zolotareva

Umelkyňa v oblasti výtvarného umenia so sídlom v Brne, ktorá sa špecializuje na abstrakciu.

Vyštudovala vysokú školu umenia a v roku 2006 získala titul MgA. v oblasti umenia. Jej umelecké diela by mali „hovoriť samy za seba“ a nepotrebujú dekoratívny rám, ale voľný priestor. Má tendenciu vytvárať dynamické abstrakcie, ktoré je potrebné ďalej rozširovať.

Tvary jej obrazov sú často v napätí a chvejú sa, chcú sa ďalej rozširovať. Jej obrazy sú zamerané na emócie a intuíciu, pochopenie tvarov a farieb, ktoré sa prejavujú počas tvorivého procesu. Každý projekt vnímajú ako jedinečné skúmanie zvedavosti a experimentovania.

Vystavuje v zahraničí a v Českej republike. V roku 2022 uspela na prestížnych výstavách vo Viedni a Miami, tento rok v Barcelone. Jej diela boli zakúpené do súkromných zbierok vo Francúzsku, Nemecku, Poľsku, Japonsku, USA, Českej republike, Slovensku a Rusku. 

Medzi jej nedávne publikácie patria články v časopisoch ako „SVET INTERIÉROV“, vydavateľstvo Vogue (Spojené kráľovstvo), Artmajeur (Francúzsko).

Prečítajte si rozhovor s outorkou na našej webovej stránke inova.to

img 0513